نیان الکترونیک حامی محیط زیست

1402/10/30

اشتراک گذاری

در راستای گرامیداشت هفته هوای پاک و به منظور فرهنگ سازی در حوزه مدیریت حفظ محیط زیست، شرکت نیان الکترونیک با همکاری سازمان حفاظت از محیط زیست، رویداد آموزشی با عنوان "آموزش مبانی محیط زیست و آلایندگی هوا در صنایع " را در محل مجتمع فنی نیان برگزار کرد.

این  رویداد با حضور مهندس صادق زمانی، رئیس اداره پایش محیط زیست خراسان رضوی، دکتر غلامی، رئیس اداره محیط زیست شهرستان طرقبه و شاندیز و مسئولین HSE و ایمنی و بهداشت شرکت های شهرک صنعتی توس برگزار شد.

سازمان حفاظت از محیط زیست
در این رویداد آموزشی، دکتر غلامی در مورد انواع آلایندگی های صنعتی و راهکارهای کاهش این آلایندگی ها و جلوگیری از آسیب رساندن فعالیت های صنعتی به محیط زیست صحبت کرد.

نیان الکترونیک
همچنین مبحثی در رابطه با طراحی، ساخت و راه اندازی نیروگاه های تجدیدپذیر که در حال حاضر یکی از موثرترین روش ها در کاهش آلودگی هوا و انتشار گازهای گلخانه ای است، توسط کارشناسان متخصص حوزه تجدیدپذیر شرکت نیان الکترونیک ارائه شد. 

اینورترهای خورشیدی نیان الکترونیک
در انتها نیز تجربیات شرکت ها در حوزه بهبودهای زیست محیطی با یکدیگر به اشتراک گذاشته شد و مشکلات و ابهامات آن ها در حوزه های زیست محیطی با مسئولین این حوزه مطرح شد. مسئولین نیز علاوه بر پاسخگویی به تمامی سوالات، از شرکت های صنعتی قول مساعدت برای همکاری بیشتر در جهت حفاظت از محیط زیست را گرفتند.

مجتمع فنی نیان