معرفی خدمات پس از فروش

معرفی مختصر واحد خدمات پس از فروش


هدف ما جلب رضایت مشتریان و تامین وفاداری آنهاست .


واحد خدمات پس از فروش، زیرمجموعه معاونت بازاریابی و فروش شرکت نیان الکترونیک می باشد، که در راستای ارتقاء همه جانبه و متناسب با چشم انداز و ماموریت خود، پیرو خط مشی تدوین شده اقدام به برقراری تعاملی نزدیک با مشتریان خود نموده، تا بتواند نیازها و بازخوردهای مشتریان را در محصولات محقق و برآورده سازد.


از همین تعامل در جهت شناسایی نیازهای پنهان، ناشناخته و بیان نشده مشتریان استفاده نموده تا علاوه برکسب رضایت مشتریان نسبت به پشتیبانی محصولات فعلی، بتواند از ایده های مطرح شده، در راستای ارتقاء محصولات آینده خود نیز بهره ببرد.


توجه ویژه به وجود واحد پشتیبانی فنی توانمند و هماهنگ با استانداردهای بین المللی در ارائه خدمات پس از فروش، دلیلی است بر این مهم که ما می اندیشیم "این رضایت مشتری است که سازمان را پیشتاز و موفق می سازد" و گواه استمرار و پایبندی بر این اندیشه دریافت گواهینامه ISO10004 در سیستم پایش و اندازه گیری رضایت مشتریان از موسسه «توف نورد» و همچنین دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان از سال 1390 تا کنون، که خود افتخاری دیگر در ارج نهادن به مشتریان است.


خدمات پس از فروش این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، متعهد و پایبند به اصول مشتری مداری و با قدرت تحلیل و توانایی حل فوری مسئله، به تمامی تعهدات خود جامه عمل پوشانده تا در نهایت به اهداف مهم خود که همانا افزایش رضایت مشتریان، تبدیل خدمات پس از فروش به مزیت رقابتی محصول و افزایش اعتبار محصول ایرانی در بازارهای رقابتی است دست یابد.
حضور پررنگ محصولات در حوزه صادرات و کسب اعتبار در فرا مرزها، جز با تولید محصول با کیفیت و مطابق نیاز مشتری و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب در بازارهای جهانی میسر نخواهد بود.


به منظور اطمینان از تامین نیاز مشتری در حوزه خدمات پس از فروش، فعالیت‌ های زیر در این واحد طرح ریزی گردیده است که هم در بازه گارانتی محصول و هم پس از آن اجرا می گردد:
- انجام تعمیرات کلیه محصولات تولیدی شرکت
- انجام بهبودهای لازم در محصولات تعميری در راستای ارتقاء كيفی محصولات
- انجام تحليل های دوره ای و ارائه فيدبك به فرايندهای مرتبط، در راستای بهبود محصول
- ارائه مشاوره های لازم به مشتريان در راستای ارتقاء سطح دانش فنی نسبت به محصولات سازمان
- پاسخگویی تلفنی به سوالات فنی و رفع ایرادات احتمالی مراکز مخابراتی به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته
- اعزام کارشناس به محل، جهت رفع ایرادات احتمالی به صورت حضوری
- برگزاری دوره‌ های آموزشی برای مشتریان در راستای ارتقاء سطح دانش و آگاهی مشتریان نسبت به محصولات
- جمع آوری و پایش نظرات، پیشنهادات، انتقادات و انتقال آن‌ ها به بخش‌ های مرتبط در سازمان جهت بهبود در فرایندها و محصولات، تحت استاندارد ISO10004:2010
- تدارک و تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان
- استقرار نرم افزار تعمیرات جهت کنترل و نظارت بر فرایند تعمیر محصولات
- ارائه گارانتی سه ماهه برای انجام خدمات (تعمیرات محصولات) و انجام خدمات رایگان در بازه گارانتی

تندیس حقوق مصرف کننده