بازدید نماینده ویژه وزیر صمت از نیان الکترونیک

1402/08/27

اشتراک گذاری

علی گلشنی، نماینده ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی رسولیان، معاون وزیر صمت و امیررضا رجبی مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان و هیات همراه از شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک بازدید کردند.

نیان الکترونیک
حضار در این رویداد علاوه بر بازدید از بخش های مختلف شرکت نیان الکترونیک مانند طراحی و تولید و آشنایی با محصولات این شرکت، با شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی نیان و همچنین محصولات تولیدی آن آشنا شدند.

مشاور وزیر صمت
طی جلسه ای که با حضور محمدعلی چمنیان، موسس و بنیانگذار گروه صنعتی نیان به همراه هیات مدیره گروه و مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه نیان برگزار شد، در رابطه با طرح های توسعه ای گروه صنعتی نیان در زمینه طراحی و تولید محصولاتی نظیر باتری لیتیوم، الکتروموتورهای پربازده BLDC و  PMSM صحبت شد.

بازدید وزارت صمت
محمدعلی چمنیان در این جلسه علاوه بر صحبت در رابطه با مشکلات و معضلات موجود در مسیر توسعه شرکت های دانش بنیان مانند تامین ارز جهت خرید مواد اولیه، درباره موضوعاتی نظیر مشکلات موجود در مسیر صادرات، تهیه ماشین آلات و تجهیزات و ... صحبت کرد.

محمدعلی چمنیان
علی گلشنی نیز در این بازدید گفت: وجود شرکت هایی نظیر نیان الکترونیک مایه مباهات کشور است. نیان الکترونیک که از سال های گذشته توانسته در عرصه صنعت و تولید کشور موفقیت های بی شماری را کسب کند و خوش بدرخشد، قطعا در آینده نیز  می تواند بیش از گذشته در مسیر موفقیت قدم گذارد و در آبادانی کشور سهم بسزایی داشته باشد.

گروه صنعتی نیان
در ادامه عنوان کرد: با تغییر رویکرد وزارت صمت در عرصه تولید و کارآفرینی، امیدواریم بتوانیم بیش از گذشته به شرکت های تولیدی مخصوصا شرکت های دانش بنیان در جهت افزایش تولید و ایجاد زیرساخت های لازم کمک کنیم. 
همچنین ایشان قول مساعدت و همکاری برای بررسی و حل مشکلات و معضلات عنوان شده در این جلسه را داد.
نیان الکترونیک