نیان الکترونیک به عنوان صادرکننده نمونه معرفی شد

1403/02/22

اشتراک گذاری

شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک با صادرات محصولات High-Tech خود به کشورهای حوزه CIS و MENA، صادرکننده نمونه استان شد.

صادرکننده نمونه استان
مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان با حضور یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی، نصرالله پژمانفر، نماینده مجلس شورای اسلامی، امیررضا رجبی، مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان  و جمعی دیگر از مقامات استانی برگزار شد.

نیان الکترونیک
باتوجه به امتیازات کسب شده نیان الکترونیک در شاخص های مورد انتظار این جشنواره مانند عمق نفوذ و پایداری در بازارهای هدف، مقصد صادرات، پیچیدگی و ضریب دانش بنیانی محصول، ارزآوری و سایر شاخص های مرتبط با این حوزه، این شرکت به عنوان صادرکننده نمونه استان انتخاب و تقدیر شد.

صادرکننده خراسان
شرکت نیان الکترونیک طی چند سال اخیر با ورود به بازارهای بین المللی و کشورهای حوزه CIS و MENA، توانست محصولات High-Tech خود را با جایگزینی با محصولات مطرح بین المللی به کشورهایی نظیر روسیه، سوریه و ... صادر کند و ارزآوری قابل توجهی را برای کشور به ارمغان آورد.

صادرات نیان الکترونیک
مهندس چمنیان، رهبر گروه صنعتی نیان در این باره گفت: در راستای سیاست های آتی گروه صنعتی نیان، در آینده ای نزدیک شاهد رشد صادرات محصولات گروه نیان خواهیم بود. همچنین در تلاش هستیم سبد محصولات صادراتی خود را گسترش داده و بتوانیم در سطح وسیعی محصولات خود را در معرض رقابت با سایر برندهای جهانی بگذاریم و ارزآوری چندین برابری را از طریق دانش و تجربه خود به دست آوریم.


مهندس سنگچولی، مدیر توسعه صادرات نیان الکترونیک نیز در رابطه با روند صادراتی این شرکت گفت: همراستا با سیاست های توسعه گروه صنعتی نیان، برنامه های بازاریابی مدونی جهت توسعه بازارهای صادراتی در دست اجرا بوده و توسعه محصول و بازار با توجه به توانمندی های گروه نیان و استقبال مشتریان بین المللی از محصولات و خدمات نیان الکترونیک در دستور کار قرار دارد.