ایجاد ارزش مستمر برای ذینفعان با ارتقاء و استفاده موثر از استانداردهای مدیریتی در شرکت نیان الکترونیک

1402/07/23

اشتراک گذاری

شرکت نیان الکترونیک که از ابتدای شروع فعالیت در صنعت، سعی داشته تمامی فرآیندهای خود را مطابق با استانداردهای مدیریتی روز دنیا طراحی و پیاده سازی کند، امسال نیز مانند سالیان گذشته موفق به اخذ 7 استاندارد بین المللی مدیریتی شد.

استانداردهای نیان الکترونیک
پس از ممیزی و بررسی های سخت گیرانه و پایش مستندات موجود در فرآیندهای مرتبط، توسط ممیزان مجرب و زبده شرکت توف آستریا مطابق با روش اجرایی ممیزی TUV AUSTRIA CERT و تحت نظارت Akkreditierung Austria ، نیان الکترونیک موفق به اخذ مجدد استانداردهای ISO10004:2018 (سیستم پایش و اندازه گیری رضایت مشتری) ، ISO9001:2015 (سیستم مدیریت کیفیت) ، ISO10015:2019 (سیستم مدیریت شایستگی و توسعه افراد) و ISO10006:2017 (سیستم مدیریت کیفیت در پروژه) و اخذ تاییدات لازم جهت ممیزی مراقبتی استانداردهای ISO45001:2018 (مدیریت سلامت شغلی و ایمنی)، ISO14001:2015 (سیستم مدیریت محیط زیست) و ISO10002:2018 (سیستم رسیدگی به شکایات مشتری) شد.

استانداردهای ایزو
طراحی و پیاده سازی استانداردهای مدیریت کیفیت در شرکتی مانند نیان الکترونیک که با دقت لازم و کافی در راستای پیاده سازی هرچه بهتر تمامی بندهای استانداردها تلاش می کند، باعث افزایش کارایی و بهبود عملکرد، افزایش بهره وری و در نهایت کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت می شود.

ممیزی نیان الکترونیک
شرکت نیان الکترونیک، جهت ایجاد ارزش افزوده برای تمامی ذینفعان سازمان و کارکنان شایسته و با صلاحیت خود، استاندارد 10015:2019 را با رعایت تمامی الزامات به مرحله ی اجرا با جایگزینی مدیریت شایستگی به جای مدیریت آموزشی رسانده است. از نظر ممیزان مدل شایستگی نیان الکترونیک قابلیت رقابت در عرصه بین المللی و مقالات را دارد. همچنین  صلاحیت، دید فنی و تسلط بالای مدیران و کارکنان این شرکت نیز نتیجه کیفیت بالای اجرای این استاندارد می باشد.

ایزو 9001
تمامی این استانداردسازی ها در نیان الکترونیک در حالی پیاده سازی شده است که در اکثر سازمان ها و شرکت های بزرگ هنوز ردپایی از ورژن 2019 این استاندارد و مدیریت شایستگی دیده نمی شود.


سرممیز توف نورد در جلسه اختتامیه ممیزی که با حضور مهندس چمنیان، مدیرعامل نیان الکترونیک برگزار شد گفت: با توجه به بررسی مستندات و شواهد موجود، تمامی فرآیندهای نیان الکترونیک مطابق با ملزومات و دستورالعمل های استاندارد مربوطه طراحی و پیاده سازی شده است، که همین پیاده سازی دقیق استانداردها منجر به شناسایی دقیق فرصت های کسب و کار و تدوین استراتژی جهت ایجاد این فرصت ها شده است.  بازنگری مجدد ساز و کار فرآیندها در سازمان، نه تنها موجب بهبود روال ها بلکه باعث افزایش کارآیی و بهره وری در سازمان می شود.

iso
همچنین ایشان از نقاط قوت نیان الکترونیک مانند استفاده از مشاوران زبده در زمینه تدوین استراتژی های سازمان همچون دکتر مجتبی لشکربلوکی، به کارگیری مدیران و کارکنان باصلاحیت و شایسته در سازمان، دید فنی و تسلط بالای مسئولین و مدیران به امور و رویه های فرآیند و ثبت تجربیات در راستای مدیریت دانش در فرآیندها اشاره کرد. 

نیان الکترونیک
 و در انتها از مشارکت کلیه پرسنل و زحمات مدیریت ارشد بابت فراهم سازی بسترهای مورد نیاز جهت پیاده سازی استاندارها تشکر و قدردانی کرد.