نشست صمیمانه هیات مدیره با تیم تحقیق و توسعه گروه صنعتی نیان

1402/12/27

اشتراک گذاری

در ادامه نشست های صمیمانه مدیریت محترم عامل و هیات مدیره گروه صنعتی نیان، دورهمی با تیم تحقیق و توسعه این گروه برگزار شد. 

طراحی نیان
مهندس چمنیان رهبر گروه صنعتی نیان در این جلسه ضمن اشاره به برنامه های فعلی و  آتی گروه و نیاز به سرعت عمل در طراحی و ساخت محصولات نوآورانه و بکارگیری نظام های مدیریت نوآوری و فناوری ، گفت: بومی سازی محصولات نوآورانه بر لبه تکنولوژی از اولویت های اصلی این گروه صنعتی است. 

تحقیق و توسعه نیان
وی در ادامه گفت: ارزش نهادینه شده در واحد تحقیق و توسعه نیان، باور به توانستن و بومی سازی دانش است که در همین راستا قدم های بزرگی در رسیدن به اقتصاد دانش بنیان برداشته می شود. مسئولیت اصلی ما در بهبود زندگی مردم است که تحقق آن باعث خشنودی و آرامش خاطر شخصی می شود که این فراتر از همه ارزشهای مادی کار است. 

نیان الکترونیک
خانم مهندس سیستانی ریاست هیئت مدیره نیان الکترونیک نیز در این مراسم به نقش موثر مهندسین جوان این شرکت در نوآوری محصولات اشاره کرد و گفت: شاخص های نوآوری طبق استانداردهای روز دنیا باید به صورت شفاف تدوین شود و بر مبنای آن اقدامات موثر صورت گیرد.  

نیان
مهندس کمالی عضو هیات مدیره نیان الکترونیک نیز گفت: با توجه به برنامه های توسعه گروه صنعتی نیان بزودی این تیم به بیش از 100 نفرمی رسند که همگی از جوانان توانمندو علاقمند به توسعه و ساختن در همین مرز و بوم هستند. 
در ادامه  این نشست از نفرات منتخب جشنواره ملی امتنان که به عنوان گروه های کار و کارگران نمونه استان و کشور شناخته شدند، با اهدا هدایای نفیسی تقدیر شد.
نیان

گروه صنعتی نیان