حضور نیان الکترونیک در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشهد

1402/08/14

اشتراک گذاری

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات، کامپیوتر، هوش مصنوعی و بلاک چین با عنوان آیتکس از تاریخ 10 لغایت 13 آبان ماه 1402 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور تعداد کثیری از فعالین این عرصه برگزار شد.

نمایشگاه آیتکس
شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک به همراه شرکت نیان باتری که از زیرمجموعه های گروه صنعتی نیان می باشند، در این نمایشگاه جهت ارائه توانمندی های خود در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور داشتند.

گروه صنعتی نیان
شرکت نیان الکترونیک آخرین محصولات و دستاوردهای خود در حوزه مبدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی و انواع باتری های صنعتی VRLA و UPS را در این نمایشگاه در معرض دید عموم بازدیدکنندگان گذاشت.

غرفه نیان الکترونیک
حسن موحدیان، رئیس شورای شهر مشهد، سید حسن هاشمی، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، حامد موسوی، عضو هیات رئیسه و دبیر کمیسیون ICT استان از مهم ترین بازدیدکنندگان غرفه نیان در این نمایشگاه بودند.

نیان الکترونیک
همچنین مدیران و کارشناسان شرکت برق استان، مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری خراسان و دانشجویان علاقه مند به این حوزه از غرفه نیان و محصولات آن بازدید کردند.

نمایشگاه فناوری اطلاعات
با توجه به گستردگی و حضور حداکثری فعالین حوزه های مرتبط با این نمایشگاه، این رویداد فرصتی مناسب برای تعامل دانش و تجربه برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان و همچنین بستری مناسب برای کسب تجربه گروه صنعتی نیان در بازارهای جدید و حوزه های B2C  بود.  
نیان باتری

استخدامی نیان الکترونیک