نیان الکترونیک منتخب هشتمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران

1403/04/17

اشتراک گذاری

مراسم اختتامیه هشتمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری در محل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران، با حضور روح الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، منوچهر منطقی، مشاور وزیر صمت، محمدصادق خیاطیان، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و مهدی محمدی، رئیس انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران در 16 تیرماه 1403 برگزار شد.

جایزه ملی فناوری
 جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران که از معتبرترین جوایز در سطح ملی است، هرساله توسط انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران با هدف ارائه یک مدل بلوغ برای ارتقاء قابلیت‌ های فناوری و نوآوری در سازمان ‌ها طراحی شده است تا بتوانند با شناخت چالش‌ های خود در هر مرحله، گام‌ هایی به ‌سوی رقابت ‌پذیری پایدار بردارند به عبارتی این مدل در جهت ارزیابی عناصر نظام ملی نوآوری و طراحی اکوسیستم مناسب برای توسعه فناوری و نوآوری در کشور طراحی شده است.

جایزه مدیریت فناوری و نوآری
دکتر محمدی در این مراسم ضمن تبریک به منتخبین این دوره از جایزه که روند سخت گیرانه ای داشت، گفت: سازمان ها باید خود را برای موج جدید فناوری های روز دنیا آماده کنند. شرکت هایی بر موج سوار خواهند شد که فرهنگ نوآوری باز در آنها نهادینه شده باشد. وی ادامه داد، شرکت هایی پایدارند و بقای آنها تضمین شده است که همواره یادگیرنده و نوآور باشند، و باید براین نکته تمرکز داشت که تنها راه برنده شدن ما اینست که سریعتر از دیگران یاد بگیریم.

نیان الکترونیک
دبیرخانه جایزه ملی و تیم های متخصص ارزیابی براساس این اصول، روند ارزیابی شرکت های حاضر در جایزه را که پس از ارزیابی اولیه به 28 شرکت رسیده بودند، را تکمیل کردند. 

شرکت نیان
شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک توانست با کسب امتیاز بالا در بین شرکت های خصوصی کشور، یکی از منتخبین تندیس شایستگی دو ستاره این جایزه شود. نیان الکترونیک که به بیش از ربع قرن تجربه در زمینه طراحی و تولید محصولات نوآورانه و دانش بنیان دارد، توانسته فرهنگ خلق و به خدمت گیری فناوری و نوآوری نه تنها در محصولات و کسب و کار بلکه در تمامی فرآیندهای سازمانی خود پیاده سازی کند. مهندس مجتبی عباس زاده، معاون راهبردی شرکت نیان الکترونیک به نمایندگی از مدیرعامل شرکت این جایزه را دریافت کرد.
تندیس جایزه ملی