تقدیر از نیان الکترونیک به عنوان واحد صنعتی نمونه کشور

1403/04/11

اشتراک گذاری

مراسم بزرگداشت دهه تولید و تجارت و روز ملی صنعت و معدن با هدف تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی کشوردر سالن اجلاس سران در مرکز همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با حضور عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و دیگر مقامات کشوری در 10 تیرماه 1403 برگزار شد.

واحد صنعتی نمونه
شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک با توجه به کسب امتیازات لازم از شاخص های ارزیابی این جشنواره و حضور موفق طی سالیان فعالیت خود در عرصه صنعت، به عنوان واحد صنعتی نمونه کشور و تنها نماینده خراسان در بخش برق و الکترونیک معرفی شد.

وزیر صنعت
روح الله دهقانی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور چنین شرکت های صنعتی در کشور گفت: تمام کشورهایی که بر اقتصاد دانش بنیان استوار هستند، پررونق تر می باشند. اقتصاد دانش بنیان که عموما  بر مبنای فکر ، اندیشه و فناوری شکل می گیرد، ارزش افزوده بیشتری ایجاد می کند و واقعیت این است که موتور پیشران اقتصاد دانش بنیان چیزی جزء صنعت نیست و این موتور پیشران صنعت در همه دنیا یک قلب تپنده به نام "فناوری" دارد که میزان رقابت پذیری صنعت را مشخص می کند.

معاون علمی ریاست جمهوری
نیان الکترونیک نیز پس از ورود خود به بازار سرمایه، بیش از گذشته سعی کرده در زمینه صنعت الکترونیک بدرخشد و میزان تولید و فروش محصولات خود را براساس فناوری های روز دنیا در جهت سودرسانی به ذی نفعان خود و خلق ارزش افزوده بیشتر برای کشور افزایش دهد.

بزرگداشت روز صنعت
شاخص های ارزیابی این جشنواره ارزآوری، میزان تاثیرگذاری براقتصاد کشور، میزان پیچیدگی و نوآوری محصولات، اشتغال زایی، میزان مشارکت در مسئولیت های اجتماعی، افزایش تولید و میزان فروش و ... با هدف رفع نیازهای داخلی کشور و استمرار در خلق ارزش افزوده بود، که هر شرکت با کسب امتیاز حداکثری موفق به اخذ تندیس واحد صنعتی و معدنی نمونه کشور شد.
نیان الکترونیک

واحد های نمونه سال 1403