دورهمی شرکت های برتر دانش بنیان کشور

1401/08/02

اشتراک گذاری

دورهمی شرکت های برتر دانش بنیان کشور، به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای تحقق شعار سال "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" و توجه ویژه به قانون جهش تولید دانش بنیان با حضور تعداد محدودی از شرکت های منتخب در حال برگزاری است.

بازدید نیان الکترونیک
هدف اصلی از برگزاری این جلسات دورهمی علاوه بر بازدید از شرکت های منتخب، بررسی، شناسایی و مقایسه نقاط قوت و انتقال دانش و تجربیات در حوزه های طراحی، تولید، فروش، مدیریت دانش، صادرات و ... است. 

نیان الکترونیک
شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک با سابقه نزدیک به 30 سال فعالیت در عرصه صنعت، به عنوان بزرگترین طراح و تولیدکننده مبدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی کشور نیز جزء شرکت های برتر منتخب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حضور در این دورهمی و نشست ها می باشد.

شرکت های برتر دانش بنیان
 سومین دورهمی شرکت های برتر دانش بنیان به میزبانی نیان الکترونیک در تاریخ 27 مهرماه 1401 برگزار شد.

دورهمی شرکت های دانش بنیان
در این بازدید، حضار علاوه بر آشنایی با تاریخچه نیان الکترونیک و مسیر توسعه و پیشرفت آن از بخش های مختلف شرکت مانند طراحی، تولید، تعالی منابع انسانی و... بازدید کردند.


در جلسه ای که در طی همین بازدید با حضور مهندس محمدعلی چمنیان، موسس و بنیانگذار گروه صنعتی نیان برگزار شد، مهندس چمنیان علاوه بر به اشتراک گذاری دانش و تجربیات خود در طی سال ها فعالیت در عرصه صنعت، از برنامه های صادراتی نیان الکترونیک و طرح های توسعه پیش رو گروه صنعتی نیان سخن گفت.


حضار علاوه بر بازدید از محل شرکت، از طرح توسعه نیان الکترونیک واقع در شهرک صنعتی چناران نیز بازدید کردند.