تولید مکانیکال

معرفی مختصر واحد طراحی و تولید محصولات و بدنه ‌های فلزی (تولید مکانیکال)


شرکت نیان الکترونیک در راستای بهبود کیفیت، كاهش زمان ارائه خدمات به مشتريان و افزایش انعطاف‌پذیری در تولید انواع بدنه ‌های فلزی، با بهره‌ گیری از دانش فنی، مديريتی و مجموعه کامل ماشين آلات و تجهیزات به روز، بيش از يك دهه قبل، خط توليد مكانيكال را در مجموعه نيان راه اندازی نموده است. با اين اقدام استراتژيك در حال حاضر تمامی نیاز شرکت در بخش های فلزی محصولات، با كيفيت مورد نياز، در اين خط توليد می شوند. تجربه و دانش برنامه ریزی و زمان ‌بندی دقیق در اجرای پروژه‌ ها این امکان را فراهم آورده تا این واحد بتواند تقاضای مشتریان خود را به خدمات فلزکاری، با ساخت بدنه ‌های فلزی INDOOR و OUTDOOR با استاندارد IP55 و به بهترین نحو ارائه دهد.


از نقاط قوت واحد مكانيكال نيان می توان به كامل بودن تمامی ايستگاه ها و تجهيزات مورد نياز از جمله ايستگاه های برش، پانچ، ‌خم، پرس، جوش و پرداخت، رنگ، پوشش و مونتاژ انواع محفظه ها، راك ها و ساير بدنه ها و كيس های فلزی اشاره نمود. همچنين وجود دانش طراحی، شبيه سازی و مستندسازی نقشه های اجرايی و مديريت كيفيت، باعث ارتقاء كيفيت خروجی درعين پايين بودن هزينه های دوباره كاری، ضايعات و... شده است.


سالها تجربه ی شركت نيان در دريافت خدمات فلزكاری، باعث شناخت كامل اين شركت از كاستی های موجود در اين صنعت شده و خط توليد مكانيكال با هدف مرتفع ساختن اين نقاط ضعف و افزايش رضايتمندی مشتريان بنا نهاده شده است. هم اكنون اين واحد در فضايی با وسعت بيش از 7000 مترمربع سالن سرپوشيده و با همكاری بيش از 100 نفر نيروی فنی و آموزش ديده توليدی در شهرك صنعتی چناران مشغول فعاليت می باشد.