بازدید رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از اولین شرکت دانش بنیان تولیدی نوع یک راه یافته به بازار سرمایه

1402/05/26

اشتراک گذاری

شرکت نیان الکترونیک که در سال جاری به عنوان اولین شرکت دانش بنیان تولیدی نوع یک به بازار سرمایه راه یافت، میزبان مدیران ارشد سازمان بورس و اوراق بهادار شد.

بازدید رئیس بورس

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، جواد جهرمی، مدیرعامل بورس کالا، علی نقوی، مدیرعامل بورس انرژی، رضا عیوضلو، عضو هیات مدیره سازمان بورس، محمدرضا توسلی، نماینده مجلس شورای اسلامی، امیررضا رجبی، مدیرکل صمت خراسان، رضا خواجه نائینی، مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان  و سایر مدیران ارشد سازمان بورس و اوراق بهادار در مردادماه 1402 از نیان الکترونیک بازدید کردند.

مجید عشقی

در این بازدید هیات مدیره نیان الکترونیک علاوه بر توضیحات کامل در رابطه با محصولات تولیدی این شرکت و دستاوردهای آن، از مسیر توسعه نیان الکترونیک در آینده و میزان رشد این شرکت صحبت کردند.

سهام نیان الکترونیک

رئیس سازمان بورس در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از علاقه شرکت هایی نظیر نیان الکترونیک جهت ورود به بورس گفت: رویکرد کلی ما در بازار سرمایه این است که شرکت های بخش خصوصی سهم بیشتری در بازار سرمایه داشته باشند تا بتوانند تداوم خود را با ورود به این بازار تضمین کنند.

سازمان بورس و اوراق بهادار

همچنین وی افزود: اگر بورس آشنایی کاملی نسبت به شرکت های صنعتی داشته باشد بهتر می تواند به این شرکت ها خدمات بدهد و از طرفی دیگر اگر شرکت ها نیز در رابطه با بازار سرمایه و فرآیند آن اطلاعات بیشتری داشته باشند و این ارتباط دوسویه را قوی تر کنند بهتر می توانند از ابزارهای موجود در این بازار در جهت توسعه و رشد خود استفاده کنند.

بازدید نیان الکترونیک

مجید عشقی در رابطه با ورود نیان الکترونیک به بازار سرمایه گفت: شرکت نیان الکترونیک پس از موفقیت ها و دستاوردهای حاصل از حضور 30 ساله خود در صنعت الکترونیک با ورود به بازار سرمایه، افزایش میزان رشد و توسعه خود را تضمین کرده است. شرکتی که توانسته با حذف رقیب های خارجی، حضور خود را در بازارهای داخلی و بین المللی تثبیت کند، قطعا با تامین مالی می تواند قدم های موثرتری در مسیر رشد بردارد.

نیان الکترونیک