حضور نیان الکترونیک در بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت تجدیدپذیر

1401/11/10

اشتراک گذاری

هفتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران با حضور مهندس محمود کمانی معاون وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا)، دکتر مالک شریعتی نیاسر عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران و مسئولین حوزه تجدیدپذیر در تاریخ 8 لغایت 9 بهمن ماه 1401 در محل مرکز همایش های صداوسیما تهران  برگزار شد.

نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر
این رویداد به عنوان بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت تجدیدپذیر، با هدف بررسی چالش های پیش روی توسعه انرژی های تجدیدپذیر و ارائه راهکارهای بهبود فضای کسب و کار به صورت سالانه توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر و با حمایت و همراهی وزارت نیرو، ساتبا و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

غرفه نیان الکترونیک
شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک، به عنوان طراح و تولیدکننده تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر و همچنین مشاور و مجری خدمات مهندسی نیروگاه های تجدیدپذیر در این نمایشگاه حضور یافت و به ارائه محصولات و خدمات خود در این حوزه پرداخت.

محصولات تجدیدپذیر نیان
نیان الکترونیک در این نمایشگاه به معرفی و ارائه محصولات خود در حوزه انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق مانند اینورترهای خورشیدی 100 کیلووات نیروگاهی، 5 کیلووات متصل به شبکه و 5 کیلووات Direct، موتور پربازده کولر آبی با قابلیت تامین انرژی از طریق پنل خورشیدی و شبیه ساز پنل خورشیدی پرداخت.

اینورترهای خورشیدی نیان
در حاشیه این نمایشگاه کنفراس  IRAN REC  2023 با حضور اساتید و مسئولین این صنعت با موضوعات متنوعی همچون بررسی مکانیزم های توسعه نیروگاه های کوچک مقیاس، چالش ها و راهکارها، نقش و برنامه صنایع انرژی بر در سرمایه گذاری و توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر، بررسی تحولات و روندهای توسعه فناوری انرژی های تجدیدپذیر و ... برپا شد.
کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر