درخشش نیان الکترونیک در جشنواره امتنان

1403/02/11

اشتراک گذاری

ضمن تقدیر از کارگروه نمونه نیان، مهندس چمنیان کارفرمای نمونه سلامت محور معرفی شد.

جشنواره امتنان 403
سی و پنجمین دوره از جشنواره امتنان با حضور سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدامین بابایی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی و برخی دیگر از مسئولین کشوری و استانی به مناسبت هفته کار و کارگر و با هدف تقدیر از جامعه کار و تولید و معرفی کارگران، گروه های کار و واحدهای تولیدی نمونه استان خراسان رضوی برگزار شد.

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی
مهندس چمنیان، رهبر گروه صنعتی نیان در این جشنواره به عنوان کارفرمای نمونه سلامت محور و تیم تحقیق و توسعه این شرکت با توجه به کسب امتیازات حداکثری به عنوان گروه کار نمونه استان انتخاب شدند.

کارگروه نمونه استان
تیم تحقیق و توسعه نیان الکترونیک با ارائه پروژه طراحی و ساخت منبع تغذیه Outdoor هوشمند 24 کیلوواتی مخابراتی 5G براساس شاخص هایی نظیر خلاقیت و نوآوری در طرح، اشتغال زایی، کیفیت در تولید، همراستایی طرح با محیط زیست و ... موفق به دریافت تندیس "کارگروه نمونه استان" شد.

سخنرانی مهندس چمنیان
مهندس چمنیان  به عنوان کارفرمای نمونه سلامت محور در این مراسم سخنرانی کرد و در رابطه با جامعه کار و تولید گفت: کارفرما باید نیروهای خود را به عنوان سرمایه به شمار آورد. و از تمام امکانات و توانایی خود در جهت ایجاد شرایط بهتر برای این سرمایه های انسانی استفاده کند.

مهندس چمنیان
کارفرمایان مطمئن باشند که سرمایه گذاری برای تامین امکانات و رفاه پرسنل و حتی هزینه های انجام شده بابت آموزش های آنها به صورت بهره وری در کار و همچنین نوآوری در تولید برمی گردد.
مسئولین نیز می توانند با وضع قوانین به صورت هدفمند از کارفرمایان و همینطور نیروی کار حمایت کنند تا تولید رونق یابد. 

وزیر کار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این مراسم گفت: آبادانی هر کشور توسط کار و کارگر رقم می خورد. از این رو کارگر باید از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردار باشد.
کارگر ابزار تولید نیست بلکه خالق آن است، در واقع می توان گفت تولید ستون اقتصاد است و کارگر ستون تولید.
و در پایان از کارفرمایان حاضر در مراسم بابت سرمایه گذاری در جهت رشد تولید و اشتغال زایی برای نیروی کار کشور تشکر و قدردانی کرد.
جشنواره امتنان

نیان الکترونیک