حضور نیان الکترونیک در دومین رویداد فناورانه خودروهای آینده

1401/08/01

اشتراک گذاری

دومین رویداد فناورانه خودروهای آینده، به همت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا و همکاری ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 25 و 26 مهر ماه برگزار شد. نمایشگاه خودروهای آینده

 این رویداد با موضوع زیرساخت ها و تجهیزات خودروهای برقی و هیبریدی با محورهای توسعه فناوری های خودروهای متصل و اجزا و زیرساخت های مرتبط با آن، طراحی و ساخت خودروهای برقی و هیبریدی ارزان قیمت، ایستگاه های شارژر خودروهای برقی و ... برگزار شد.

ایستگاه شارژر نیان
نمایشگاه جانبی این رویداد با هدف بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان مرتبط با صنعت خودرو، بررسی نیازهای فناورانه این صنعت و نمایش آخرین دستاوردهای داخلی با حضور جمعی از شرکت های دانش بنیان منتخب برپا شد.

شارژر خودرو نیان الکترونیک
شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک که در زمینه تولید مبدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی فعالیت دارد، نیز به عنوان طراح و تولیدکننده ایستگاه های شارژ خودروبرقی در این نمایشگاه حضور یافت.


ایستگاه شارژ  سریع خودروبرقی تولیدی شرکت نیان الکترونیک با قدرت و قابلیت اطمینان بالا، سعی نموده چالش های شارژ سریع را برطرف کند و طراحی آن مطابق با الزامات بازار هدف باشد. این محصول همچون سایر محصولات شرکت نیان الکترونیک با قابلیت سفارشی سازی متناسب با تقاضای بازار و شیوه کاربری، طراحی و تولید شده است.

 

پیش از این نیز، شرکت نیان الکترونیک در مراحل ساخت یک نمونه خودرو رانا الکتریکی با شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو)، همکاری های مثمر ثمری نیز داشته است، که سابقا از نتایج آن در یازدهمین همایش موتورهای درونسوز رونمایی شده بود.


نیان الکترونیک علاوه بر شارژر خودرو برقی، طراح و تولیدکننده انواع رک های مخابراتی، باتری های صنعتی، تجهیزات سیستم های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی مانند اینورتر نیروگاه خورشیدی، کانورتر نیروگاه بادی و موتور پربازده کولر آبی نیز می باشد.


مدیران عامل سایپا و ایران خودرو، مدیر مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا، معاون سازمان ملی استاندارد و رئیس انجمن قطعه سازان از مهم ترین بازدیدکنندگان این نمایشگاه بودندکه از غرفه نیان الکترونیک بازدید کردند و با توانمندی های این شرکت در عرصه صنعت خودروهای برقی بیشتر آشنا شدند.