نیان الکترونیک

معرفی مختصری از شرکت نیان الکترونیک


شرکت نیان الکترونیک با نیت تجاری ‌سازی دانش در حوزه مهندسی الکترونیک، شاخه الکترونیک قدرت (Power Electronic)، طراحی و ساخت تجهیزات مبدل انرژی الکتریکی (Static Converters) پرکاربرد در صنایع مهم زیربنایی کشور، در سال 1374 فعالیت خود را آغاز کرد و اكنون توانسته راه موفقیت را با حرکت بر روی لبه تکنولوژی و تولید محصولات با کیفیت به عنوان قدیمی ترین استارت آپ رشد یافته و بزرگترین شرکت دانش بنیان کشور طی نماید.


شرکت نیان الکترونیک اکنون پس از گذشت ربع قرن تولید مستمر دانش، به عنوان بزرگتریـن طراح و تولیـدکننده مبـدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی در کشور می باشد که توانسته با تکیه بر توانمندی جوانان متخصص خود، اکثر نیاز کشور در زمینه منابع تغذیه سوئیچیگ مخابراتی را برطرف سازد.


نرخ توسعه متوازن و مستمر سازمان از بدو تاسیس بگونه ای بوده كه تعداد پرسنل از سال 1374 تاكنون به بیش از 700 نفر و فضای تولیدی نیز به بیش از 50 هزار مترمربع افزایش یافته است.


ربع قرن تجربه ‌اندوزی در زمینه دانش پاورالکترونیک با تولید محصولات High-Tech با فناوری 100% بومی، طراحی و ساخت طبق نیاز و نظر مشتری، خدمات پس از فروش سریع، ارائه خدمات فنی و مهندسی، دسترسی آسان و ... از مزیت های رقابتی قابل توجه این سازمان است که با کمک پیاده ‌سازی و اخذ استانداردهای کیفیتی و مدیریتی به این مهم دست یافته است و این امر میسر نبود مگر با افزایش رضایت مشتریان که گواه آن اخذ تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان به صورت متوالی در دهه اخیر است.


برترین شرکت فن آفرین و دانش بنیان کشور، منتخب دو دوره جشنواره ملی شیخ بهایی و برترین شرکت فناور خصوصی کشور، به انتخاب پنجمین دوره جایزه ملی فناوری و نوآوری کشور، توفیق در دریافت بزرگترین مناقصه مخابراتی کشور روسیه و... تنها گوشه‌ ای از افتخارات کیفی و فنی نیان الکترونیک است.