برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران ارشد شرکت ارتباطات سوریه

1402/12/26

اشتراک گذاری

دوره های آموزشی ویژه مدیران ارشد شرکت ارتباطات سوریه،  پیرو اجرای قرارداد تامین تجهیز و ارائه خدمات مهندسی بین شرکت نیان الکترونیک و شرکت ارتباطات کشور سوریه (ST)، توسط نیان الکترونیک برگزار شد.

نیان الکترونیک
باتوجه به سطح دانش و توانمندی شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک در زمینه طراحی و تولید تجهیزات مخابراتی و ارائه خدمات مهندسی مرتبط، این شرکت به عنوان برنده بزرگترین مناقصه تامین، نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی جهت جایگزینی محصولات خود با تجهیزات زیمنس آلمان، بدون قطعی در بازسازی 9 مرکز اصلی مخابراتی پرظرفیت سوریه در 5 شهر این کشور با حضور شرکت های تراز اول بین المللی انتخاب شد.

مخابرات سوریه
این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح دانش مدیران شرکت ارتباطات سوریه از آخرین تکنولوژی های روز بکار رفته در محصولات و نحوه کاربری و نگهداری آن مطابق با تعهد شرکت نیان الکترونیک در رابطه  با افزایش دانش و آگاهی مشتریان نسبت به محصولات، خدمات و توانمندی های سازمان به صورت تئوری و عملی برگزار شد.

صادرات نیان
همچنین علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی، در خصوص آشنایی با آخرین دستاوردهای شرکت نیان الکترونیک در زمینه سیستم های تغذیه مخابراتی، از زیرساخت ها و توانمندی های نیان الکترونیک و شرکت های زیرمجموعه آن بازدید کردند. 
و با توجه به اهمیت این پروژه صادراتی، جلسه ای با حضور هیات مدیره نیان الکترونیک جهت اطلاع شرکت ارتباطات سوریه از برنامه های آتی گروه صنعتی نیان که در جهت توسعه و رشد این گروه مدون شده است، برگزار شد. 

نیان
مدیران شرکت ارتباطات سوریه پس از این جلسه، ضمن ابراز شگفتی و رضایت از سطح بالای دانش و توانمندی ارائه شده توسط گروه صنعتی نیان، جهت توسعه همکاری های آتی و بهره گیری از تجربیات نیان الکترونیک در زمینه توسعه زیرساخت مخابراتی کشور سوریه ابراز تمایل کرده و سرمایه انسانی و دانشی بالای گروه صنعتی نیان را یکی از مهم ترین مزیت های رقابتی پایدار آن در مقایسه با سایر برندهای معتبر آمریکایی، اروپایی و چینی فعال در این زمینه دانستند.

گروه صنعتی نیان

صادرات نیان الکترونیک

صادرات سوریه

مجتمع فنی نیان